Võrumaa Autokool

Võrumaa Autokool on asutatud augustis 2002. Asutamisest alates on kooli põhitegevuseks olnud mootorsõidukijuhtide koolitamine.

Kõikide koolituste aluseks on mootorsõidukijuhi ettevalmistamise riiklikud õppekavad, mille alusel autokool on koostanud oma B- kategooria õppekava, mille alusel omakorda õpetatakse alates 01.08.2011 uusi B-kategooria sõidukijuhte. Koolile on Haridus- ja Teadusministeerium 31.08.2012. a väljastanud tegevusloa nr 425 mootorsõidukijuhtide koolitamiseks kategooriates AM; A1; A2; A; B; BE; C1; C1E; C; CE; D ja T.

Võrumaal tegutseme Võrus, Räpina mnt 1A ja Antsla Gümnaasiumis.

Meie õpetajad omavad suuri kogemusi sõidukijuhtide koolitamisel ja on oma ala asjatundjad ning kuuluvad kohalike omavalitsuste liikluskomisjonidesse, kus esindavad liiklusspetsialiste omavalitsuste liikluskorra paremaks muutmisel. Meie õpilased on Transpordiameti eksamite sooritamisel olnud ühed edukamad.

Meie masinapark on muljetavaldav ja võimalik on seeläbi pakkuda õpilastele mitmekesist õpet järgnevate sõidukitega: Volvo, Scania, Toyota, Volkswagen, Honda, Suzuki, Yamaha, Kymco, New Holland, Renault, Opel ja Ford

Võrumaa Autokool kuulub Eesti Autokoolide Liitu, mis omakorda kuulub Euroopa Autokoolide Liitu.

Põlvamaa Autokool

Põlvamaa Autokool on tekkinud ettevõtte laienemise tulemusena juulis 2009. Sellest alates on kooli põhitegevuseks olnud mootorsõidukijuhtide koolitamine.

Kõikide koolituste aluseks on mootorsõidukijuhi ettevalmistamise riiklikud õppekavad, mille alusel autokool on koostanud oma B- kategooria õppekava, mille alusel omakorda õpetatakse alates 01.08.2011 uusi B-kategooria sõidukijuhte.  Koolile on Haridus- ja Teadusministeerium 31.08.2012. a väljastanud tegevusloa nr 425 mootorsõidukijuhtide koolitamiseks kategooriates AM; A1; A2; A; B; BE; C1; C1E; C; CE; D ja T.  

Põlvamaal tegutseme aadressil Põlva, Oja 7.

Meie õpetajad omavad suuri kogemusi sõidukijuhtide koolitamisel ja on oma ala asjatundjad ning kuuluvad kohalike omavalitsuste liikluskomisjonidesse, kus esindavad liiklusspetsialiste omavalitsuste liikluskorra paremaks muutmisel. Meie õpilased on Transpordiameti eksamite sooritamisel olnud ühed edukamad.

Põlvamaa Autokooli masinaparki kuuluvad ja sõiduõpet pakutakse järgnevate sõidukitega: Toyota ja Volkswagen.

Põlvamaa Autokool kuulub Eesti Autokoolide Liitu, mis omakorda kuulub Euroopa Autokoolide Liitu.